Výstavy 2013 - 2014

 

MVK Top Hotel, Prague ... 12-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Anna Wilczek (Polsko) Ex1, CACIB, NOM
neděle: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Pia Nyrup (Dánsko) Ex1, CACIB
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Anna Wilczek (Polsko) Ex1, CAGCIB, NOM
neděle: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Olga Komissarova (Estonsko) Ex1, CAGCIB, NOM


MVK Flora, Olomouc ... 12-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 9 (otevřená)
sudí: Laura Mastrangelo (Itálie) Ex1, CAC
neděle: soutěžní třída 9 (otevřená)
sudí: Erik Reijers (Česká republika) Ex1, CAC, NOM
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Erik Reijers (Česká republika) Ex1, CAGCIB, NOM
neděle: soutěžní třída 5 (internaional champion)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1, CAGCIB, NOM


FIFé WORLD SHOW, EXPO Letňany, Praha ... 10-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
soutěžní třída 9 (otevřená)
sudí: Fabio Brambilla (Itálie) Ex1, CAC
Oktarin Leo Bianco
soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Anne Paloluoma (Finsko) Ex1, CAGCIB


MVK Ostrava ... 8-2014
Blanchettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1, NOM BIS, BIS
neděle: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Yan Roca-Folch (Francie) Ex1, NOM BIS, BIS


MVK Top Hotel Praha ... 7-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Vera Vasileva (Rusko) Ex1, NOM BIS, BIS
neděle: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Thea Friškovec (Švýcarsko) Ex1, NOM BIS, BIS


ICS Gliwice, Polsko ... 7-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Vesna Rižnar Rešetič (Chorvatsko) Ex1, BIV, NOM BIS, BIS

MVK Praha "Midsummer Dream Show", HC Slavia ... 6-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Fabio Brambilla (Itálie) Ex1, BIV, NOM BIS, BOB1
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Pia Nyrup (Dánsko) Ex1, BIV, NOM BIS, BOB1
Uppsala Charlesbur
Sobota: soutěžní třída 3 (grand international champion)
sudí: Fabio Brambilla (Itálie) Ex1, CACS, NOM BIS, BIS
Neděle: soutěžní třída 3 (grand international champion)
sudí: Pia Nyrup (Dánsko) Ex1, CACS
Oktarin Leo Bianco
Sobota: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Yan Roca-Folch (Francie) Ex1, CAGCIB, NOM BIS
Neděle: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká Republika) Ex1, CAGCIB
Quetzalcoatl Chupacabra
Sobota: soutěžní třída 2 (suprime premior)
sudí: Yan Roca-Folch (Francie) Ex1, HP, NOM BREED BIS

ICS Lódž, Polsko ... 5-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Steven L. Jones (Norsko) Ex1, BIV, NOM BIS, BIS
Vítěz speciální soutěže "Koček s odznaky" ze všech plemen (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: B. Busse (GE), G. Grob (L), S. L. Jones (NO), H. Reiter (GE), G. Sjeobom (S)
neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Glenn Sjeobom (Švédsko) Ex1, BIV, NOM BIS, BIS


MVK Brno, hotel Voroněž, MCC ... 4-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Eric Reijers (Česká republika) Ex2
neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Saarela Veikko (Finsko) Ex2
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Lena Venclíková (Česká republika) Ex1, CACIB, NOM BIS
neděle: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Eric Reijers (Česká republika) Ex1, CACIB, NOM BIS


ICS Apeldoorn, Holandsko ... 4-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Luigi Comorio (Itálie) Ex3
neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Ad de Bruijn (Holandsko) Ex1, BIV
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 9 (otevřená)
sudí: Ad de Bruijn (Holandsko) Ex1, CAC
neděle: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Anne Paloluoma (Finsko) Ex1, CACIB

MVK Hradec Králové ... 4-2014
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Ireneusz Pruchniak (Polsko) Ex2
neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Marek Chadaj (Polsko) Ex2
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 9 (otevřená)
sudí: Ireneusz Pruchniak (Polsko) Ex1, CAC
neděle: soutěžní třída 9 (otevřená)
sudí: Květa Mahelková (Česká republika) Ex1, CAC


ICS Walbrzych, Polsko ... 3-2014
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Helene Reiter (Německo) Ex1
neděle: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Olga Sizova (Rusko) Ex1, NOM BIS


MVK Praha, hotel Olympik ... 2-2014
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Darina Tarabini (Česká republika) Ex1, NOM BIS


ICS Berlín, Německo ... 1-2014
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Olga Komisarova (Estonsko) Ex1, NOM BIS
neděle: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Carl Preis (Rakousko) Ex1, NOM BIS


MVK Praha, hotel Diplomat ... 1-2014
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Svetlana Stoliarova (Bělorusko) Ex1, NOM BIS

MVK Ostrava ... 10-2013
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 12 (kotě 3 - 6 měsíců)
sudí: Olga Komisarova (Estonsko) Ex1, NOM BIS
neděle: soutěžní třída 12 (kotě 3 - 6 měsíců)
sudí: Marie Říhová (Česká republika) Ex1


MVK Libiaž, Polsko ... 10-2013
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 12 (kotě 3 - 6 měsíců)
sudí: Ireneusz Pruchniak (Polsko) ... Ex1, NOM BIS
neděle: soutěžní třída 12 (kotě 3 - 6 měsíců)
sudí: Lotte Borch (Dánsko) ... Ex1, NOM BIS


MVM Viničné, Slovensko ... 6-2013
Uppsala Charlesbur
sobota: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Luigi Comorio (Itálie) ... Ex1, CAGCIB, NOM BIS


MVK Stars on the Transylvania Sky, Praha ... 5-2013
Uppsala Charlesbur
sobota: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Fabio Brambilla (Itálie) ... Ex1, CAGCIB, BIV, NOM BIS
neděle: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Lone Lund (Dánsko) ... Ex1, CAGCIB, BIV


MVK MCC Avanti, Brno ... 5-2013
Quetzalcoatl Chupacabra
sobota: soutěžní třída 2 (supreme premior)
sudí: Ad de Bruijn (Holandsko) ... Ex1, HP, NOM BIS
neděle: soutěžní třída 2 (supreme premior)
sudí: Dr. Martin Kabina (Česká republika) ... Ex1, HP, NOM BIS
Uppsala Charlesbur
sobota: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Ad de Bruijn (Holandsko) ... Ex1, CAGCIB, NOM BIS
neděle: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Dr. Martin Kabina (Česká republika) ... Ex1, CAGCIB

KFB Wunsiedel, Německo ... 4-2013
Uppsala Charlesbur
sobota: soutěžní třída 5 (international champion)
sudí: Charles Spijker (Holandsko) ... Ex1, CAGCIB, NOM BIS


MVM Bratislava, Slovensko ... 3-2013
Uppsala Charlesbur
sobota: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Eric Reijers (Česká republika) ... Ex1, CACIB, NOM BIS
neděle: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Stephe Bruin (Holandsko) ... Ex1, CACIB, NOM BIS


MVK Kongresové Centrum, Praha ... 3-2013
Uppsala Charlesbur
sobota: soutěžní třída 9 (otevřená)
sudí: Vesna Rižnar - Rešetič (Chorvatsko) ... Ex1, CAC
neděle: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Saarela Veikko (Finsko) ... Ex1, CACIB


MVK Diplomat, Praha ... 2-2013
Quetzalcoatl Chupacabra
sobota: soutěžní třída 4 (grand international premior)
sudí: Sirpa Lindelöf (Švédsko) ... Ex1, CAPS, NOM BIS
neděle: soutěžní třída 4 (grand international premior)
sudí: Beverly Elian (Rumunsko) ... Ex1, CAPS
Uppsala Charlesbur
sobota: soutěžní třída 9 (otevřená)
sudí: Beverly Elian (Rumunsko) ... Ex1, CAC
neděle: soutěžní třída 9 (otevřená)
sudí: Sirpa Lindelöf (Švédsko) ... Ex1, CAC