Výstavy 2015 - 2016

 

WS Vídeň, Rakousko ... 10-2016
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 1 (supremechampion)
sudí: Marie Westernlund (Švédsko) Ex1, HP



MVK Hollywood Star Cats Show, Praha ... 5-2016
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Stephe Bruin (Holandsko) Ex1, HP
neděle: soutěžní třída 1 (supremechampion)
sudí: Ian Rocca-Folch (Francie) Ex1, HP, NOM



ICS Weiden, Německo ... 23-IV-2016
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Gina Grob (Lichtenštejnsko) Ex1, CACS, BIV, NOM, BEST IN SHOW
neděle: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Martin Urban (Česká republika) Ex1, CACS, NOM, BEST IN SHOW



MVK Nový Světlov, Bojkovice ... 3-2016
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1, CACS, NOM
neděle: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Elene Liz (Švédsko) Ex1, CACS



MVK Karlovy Vary ... 8-2015
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Irek Pruchniak (Polsko) Ex1, CACS
neděle: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Fabrice Calmes (Francie) Ex1, CACS, NOM


MVK Parkhotel, Plzeň ... 7-2015
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Karl Preiss (Norsko) Ex1, CACS, NOM
neděle: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Thea Friškovec (Švýcarsko) Ex1, CACS
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 5 (interchampion)
sudí: Anne Véland (Norsko) Ex1, CAGCIB
neděle: soutěžní třída 5 (interchampion)
sudí: Thea Friškovec (Švýcasko) Ex1, CAGCIB, NOM, BEST IN SHOW


MVK Caribbean Star Cats Show, Praha ... 5-2015
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Martti Peltonen (Švédsko) Ex1, CACS, NOM


MVK Nový Světlov, Bojkovice ... 3-2015
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Charles Spijker (Holandsko) Ex1, CACS, NOM
neděle: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Alexey Shchukin (Holandsko) Ex1, CACS, NOM


MVM Bratislava, Slovensko ... 3-2015
Oktarin Leo Bianco
sobota: soutěžní třída 5 (interchampion)
sudí: Veiko Saarela (Finsko) Ex1, CAGCIB, NOM
neděle: soutěžní třída 3 (grandinterchampion)
sudí: Lena Vencliova (Česká Repubika) Ex1, CACS, NOM, BEST IN VARIETY



MVK hotel Diplomat, Praha ... 2-2015
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 5 (interchampion)
sudí: Alexey Shchukin (Nizozemí) Ex1, CAGCIB, NOM
neděle: soutěžní třída 5 (interchampion)
sudí: Olga Komissarova (Estónsko) Ex1, CAGCIB, NOM


ICC Gromada hotel, Varšava, Polsko ... 1-2015
Belle Babettée de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Květa Mahelková (Česká Republika) Ex1, CACIB
neděle: soutěžní třída 7 (champion)
sudí: Dieter Filler (Švýcarsko) Ex1, CACIB, BIV, NOM