Výstavy 2017 - 2018

 

MVK Výstavitě FLORA, Olomouc ... 12-2017
Fru Fru de Petite Pelote dokončil JUNIOR WINNER
sobota: soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Irek Pruchniak (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Natalija Magic Valley
sobota: soutěžní třída 12 (baby 4 - 7 měsíců)
sudí: Květa Mahelková (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
neděle: soutěžní třída 12 (baby 4 - 7 měsíců)
sudí: Henry Hornell (Polsko) Ex1
Alba Regia Angelica
sobota: soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Jones Steven (Norsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
neděle: soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Irek Pruchniak (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW



MVK KD Semilasso, Brno ... 11-2017
Fru Fru de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Květa Mahelková (Česká republika) Ex1
neděle: soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Daria Lukasik (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW (všemi hlasy)
BEST IN CATEGORY
BEST OF BEST 3
Natalija Magic Valley
sobota: soutěžní třída 12 (baby 4 - 7 měsíců)
sudí: Daria Lukasik (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
neděle: soutěžní třída 12 (baby 4 - 7 měsíců)
sudí: Eric Reijers (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Alba Regia Angelica
sobota: soutěžní třída 12 (baby 4 - 7 měsíců)
sudí: Daria Lukasik (Polsko) Ex1
neděle: soutěžní třída 12 (baby 4 - 7 měsíců)
sudí: Martin Urban (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW


SVĚTOVÁ VÝSTAVA KOČEK 2017 Rijswijk, HolandSko ... 10-2017

Fru Fru de Petite Pelote
soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Sebastian Pruchniak (Polsko) Ex1
Fée Belle de Petite Pelote
soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Glenn Sjoebom (Švédsko) Ex1, BEST IN VARIETY
Natalija Magic Valley
soutěžní třída 12 (baby 4 - 7 měsíců)
sudí: Sara Ojaniemi (Finsko) Ex2
Alba Regia Angelica
soutěžní třída 12 (baby 4 - 7 měsíců)
sudí: Vladimir Isakov (Bělorusko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
nedělní finále BEST IN SHOW: 1 HLAS pro naší ANGELICU


MVK Černá Louka, Ostrava ... 9-2017
Fru Fru de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Margarita Grigorieva (Rusko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
neděle: soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Elin Hoffner (Švédsko) Ex1
Fée Belle de Petite Pelote
sobota: soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Elin Hoffner (Švédsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
neděle: soutěžní třída 11 (junior 7 - 10 měsíců)
sudí: Joeri Vanrusselt (Belgie) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Natalija Magic Valley
sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Margarita Grigorieva (Rusko) Ex1
neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Elin Hoffner (Švédsko) Ex1
Alba Regia Angelica
sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Elin Hoffner (Švédsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Joeri Vanrusselt (Belgie) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW



MVK Karlovy Vary ... 9-2017
Fru Fru de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Dietmar Sagurski (Německo) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Fée Belle de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Lena Venclíková (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 11 (kotě 7 - 10 měsíců)
sudí: Dietmar Sagurski (Německo) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Alba Regia Angelica
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Lena Venclíková (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW


MVK Černá Louka, Ostrava ... 8-2017
Fru Fru de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Yan Roca Folch (Francie) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Philippe de Guerny Ventura (Francie) Ex1
Fée Belle de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Philippe de Guerny Ventura (Francie) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW


MVK Parkhotel, Plzeň ... 7-2017
Fée Belle de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Pia Nyrup (Dánsko) Ex1
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Lena Venclíková (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Fru Fru de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Lena Venclíková (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Daria Lukasik (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW



MVK PROPET, BVV výstavní pavilon A, Brno ... 6-2017
Fée Belle de Petite Pelote dokončila JUNIOR WINNER
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW,
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Irek Pruchniak (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Fru Fru de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Irek Pruchniak (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1
vrh F de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 16 (vrh)
sudí: Irek Pruchniak (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 16 (vrh)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW



MVK OC Europa Centralna, Gliwice, Polsko ... 6-2017
vrh F de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 16 (vrh)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 16 (vrh)
sudí: Dorota Szadurska (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Fru Fru de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Gerardo Fraga Y Guzman (Španělsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Jaroslav Pánek (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Fée Belle de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Marcin Biemaczyk (Polsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Gerardo Fraga Y Guznan (Španělsko) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW


MVM Bratislava, Slovenská republika ... 6-2017
vrh F de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 16 (vrh)
sudí: Lena Venclíková (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 16 (vrh)
sudí: Luigi Comorio (Italy) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
Fru Fru de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Lena Venclíková (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Květa Mahelková (Česká republika) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
Fée Belle de Petite Pelote
Sobota: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Tetijana Boiko (Ukraine) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW
BEST IN CATEGORY
BEST OF BEST 1
Neděle: soutěžní třída 12 (kotě 4 - 7 měsíců)
sudí: Luigi Comorio (Italy) Ex1, NOMINATION to BEST IN SHOW
BEST IN SHOW